Naše služby


PROMOS ALFA, spol. s r.o.

Firma PROMOS ALFA s.r.o. vznikla v roce 1995 ze zaměstnanců bývalého monopolního dodavatelsko – opravárenského podniku gastronomických strojů a zařízení. Pracovní zkušenosti a 20-ti letá praxe zaměstnanců v oblasti dodávek, montáží a servisu velkokuchyňských strojů a zařízení, zaručují spolehlivého a kompetentního partnera v této oblasti. Na úspěšném vzestupu firmy má nemalý podíl zajištění komplexního rozsahu činnosti a služeb souvisejících s dodávkami a servisem gastro technologií a aktivní spolupráce s zákazníkem – od návrhu, projektu, cenové nabídky jednotlivých zařízení i kompletních vybavení provozů na klíč – vč. dopravy, zhotovení instalačních přípojek, montáže, revizí a zaučení obsluhy, následného servisu a oprav ostatních starších zařízení.

PROMOS ALFA je společnost s vlastním zázemím, od roku 2000 s prodejnou a předváděcím centrem, kancelářskými prostory, sklady a dílnami o celkové ploše 470 m2 nacházející se u hlavní silnice jednoho ze tří hlavních tahů do Havířova.


Firma PROMOS ALFA spol. s r.o. nabízí

Gastro zařízení a technologie pro gastronomické provozy ...

... vybavení novostaveb, modernizace a rekonstrukce kuchyní, vše od projektové přípravy až po zrealizování dodávky a zaškolení obsluhy.

Prodej jednotlivých strojů a zařízení ...

Vč. instalace a montáže ...

... dopravy, zhotovení přípojek elektro, vody, plynu, odpadů, revize elektro a plynu a zaučení obsluhy.

Záruční i pozáruční servis ...

... opravy plynových, parních i elektrických zařízení (konvektomaty, sporáky, pánve, škrabky, mycí stroje, roboty, varné kotle, pečící trouby, fritézy...), kávovarů a ostatních barových zařízení, dílenské opravy strojů (vyvařování vložek kotlů, karborunda škrabek, výplety šlehacích metel).

...

Návrhy řešení, poradenství, studie, projekty ...

... zhotovené odbornými projektanty firmy. Studie a projekty technologii kuchyní dle hygienických norem v půdorysných i 3D vizí vč. projektů instalací vody, plynu, elektra, VZT a rozpočtů.

Bazar starých gastro a prádelenských zařízení ...

Vzduchotechnika kuchyní ...

Velkoprádelenské zařízení ...

... určené pro hotely, penziony, nemocnice, domovy důchodců, rekreační střediska. Prodej a servis průmyslových praček, mandlů, sušičů, žehlících lisů, žehliček, regálů, vozíků ...


Jestliže Vás tato nabídka zaujme budeme rádi obrátíte-li se na nás!


Servis a opravy gastro vybavení v regionu Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Třinec, Frýdek-Místek, Opava …. sporáky, konvektomaty, pánve a ostatní gastro zařízení kuchyně


© 2007 – 2020 IMFsoft, s.r.o.
www.promosalfa.cz
promosalfa@email.cz